Titles you rated
Miss CongenialityRated ★ 3.5
Failure to LaunchRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.5