Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0- MandingoRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0