Movies
Ratings
12
Memories of MurderRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 1.5
The Front LineRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0