Movies
Ratings
58
13 Going on 30Rated ★ 4.5
The DUFFRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
VacationRated ★ 2.0
BlendedRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 1.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0