Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0