Series
Ratings
19
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5