Series
Ratings
61
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
QuanticoRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Awkward.Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- SoulmateRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 3.0- Awkward.Rated ★ 3.5
Awkward.Rated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0