Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Jane by DesignRated ★ 4.0
My Unfortunate BoyfriendRated ★ 3.0
Golden RainbowRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Middle School Student ARated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
Birth SecretRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0