Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 1.0
BasicallyRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.0
The Wicker ManRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5