Titles you rated
Queen of TearsRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.0
Love Catcher 2Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5- Can't LoseRated ★ 3.0