Series
Ratings
69
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0