Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
RampantRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Love and LiesRated ★ 3.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0