Titles you rated
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0