Movies
Ratings
106
FrequencyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Taare Zameen ParRated ★ 3.5
Rab Ne Bana Di JodiRated ★ 2.0
GuzaarishRated ★ 3.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 3.0
PKRated ★ 4.0
QueenRated ★ 4.5
English VinglishRated ★ 4.0- Jodhaa AkbarRated ★ 4.5
OseamRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 2.0