Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 1.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 1.0