Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
The Murky StreamRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Love, Take TwoRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5