Movies
Ratings
19
Spider-ManRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0