Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 1.0
Warm BodiesRated ★ 0.5
LeonRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0