Movies
Ratings
33
The IntouchablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.0