Titles you rated
Lifting King KongRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0