Movies
Ratings
572
RayRated ★ 4.0
The Princess BrideRated ★ 2.5
La BambaRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
Rebel in the RyeRated ★ 4.0
The NeverEnding StoryRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The JudgeRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
The Lady in the VanRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
42nd StreetRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5