Series
Ratings
55
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
North & SouthRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0