Movies
Ratings
322
The IllusionistRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0