Movies
Ratings
76
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 5.0