Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
One on OneRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 0.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0