Titles you rated
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5