Series
Ratings
70
The TyrantRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5