Series
Ratings
20
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5