Titles you rated
TunnelRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
BurntRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0