Titles you rated
Air DollRated ★ 3.5
I Wish I Had a WifeRated ★ 2.5
Permanent NobaraRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
Love PhobiaRated ★ 3.5
MadeleineRated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 2.0
Who are You?Rated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.0
Last LetterRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
What Is LoveRated ★ 4.0
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Lock-On LoveRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 1.5