Movies
Ratings
35
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.0