Series
Ratings
98
Fashion KingRated ★ 4.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 4.5
AssemblyRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
MamaRated ★ 5.0