Titles you rated
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5