Series
Ratings
146
Attack on TitanRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.0
Dr. STORKSRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0