Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0- Brave StoryRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0