Movies
Ratings
12
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 5.0
August RushRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0