Movies
Ratings
336
After YangRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5