Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0