Titles you rated
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 2.0
You Only Live TwiceRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The RainmakerRated ★ 4.0
From Beijing with LoveRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
SphereRated ★ 5.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The Whole Nine YardsRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 2.0
EraserRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0