Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5