Titles you rated
- Midori daysRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.5
Queen's FlowerRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 3.0