Movies
Ratings
304
Captain PhillipsRated ★ 2.0
Machine Gun PreacherRated ★ 5.0
Reign of FireRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
NextRated ★ 5.0
Beautiful CreaturesRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0