Movies
Ratings
279
ChicagoRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0- SeasonsRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 0.5
PopulaireRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0