Movies
Ratings
341
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0