Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5