Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0