Series
Ratings
17
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0