Movies
Ratings
1266
Miss SloaneRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 0.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0