Titles you rated
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
The SalesmanRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Yin-Yang Master: Dream of EternityRated ★ 0.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.0
Animal FarmRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5