Movies
Ratings
1852
WhiplashRated ★ 4.5
Spy NationRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
SullyRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Lord of the FliesRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5- The Last TundraRated ★ 4.0
Full ThrottleRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5